]
Alışveriş sepetiniz boş!
TL $
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik ilkeleri Mutlu Carpet tarafından, Mutlu Carpet’ın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. 

Aşağıdaki maddeler mutluhome.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizin sipariş formunda ve kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir.

Sipariş ve kayıt forumlarında aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız.Ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde de kullanılacaktır. Ancak 3.kişilerce paylaşılmayacaktır.
Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
Alınan finansal bilgiler kredi kartı bilgileri asla 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.
Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ancak diğer firmalar ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Mutlu Dayanıklı Tüketim Mall. Tic. Ltd. Şti ,
mutluhome.net adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Back to Top
Loading...
Loading...